FAQ


Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż korzystając z po raz pierwszy z naszych usług, możesz mieć pewne wątpliwości. Zapraszamy Cię do zapoznania się z najczęstszymi bolączkami naszych nowych klientów.

Czy moja praca będzie niepowtarzalna?
Jak najbardziej. Dla każdego naszego klienta przygotowujemy całkowicie unikatową pracę pisemną. Korzystając z właśnie naszych usług, masz pewność, że nikt nie złoży wypracowania, choćby podobnego do Twojego. 

Jak szybko moja praca zostanie wykonana?
Wszytko zależy od konkretnych cech Twojego zlecenia na pracę pisemną.

Bierzemy pod uwagę kilka czynników, takich jak obszerność tematu, zawsze jednak na pierwszym miejscu stawiamy sobie komfort, i życzenia osoby, zamawiającej wypracowanie.Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje.

Czy pozostanę anonimowa/y?
 Tak jak sobie życzysz, Twoja tożsamość pozostanie tajemnicą. Nie pytamy jak się nazywasz, nie wyłudzamy danych osobowych. Nasi redaktorzy nie poznają nawet Twojego adresu email. Gwarantujemy całkowitą anonimowość.

Czy mogę zgłosić poprawki?
W trosce o jakość, świadczonych przez nas usług, zapewniamy każdej zamawiającej u nas pracę pisemną osobie, prawo do zgłoszenia bezpłatnych poprawek, w terminie 7 dni w przypadku prac o objętoci do 10 stron a4. W przypadku obszerniejszych wypracowań termin wynosi 14 dni.

Czy cena zamówionej przeze mnie pracy pisemnej może ulec zmianie?
Nie. Wraz z przyjęciem od Ciebie zlecenia na wypracowanie, poinformujemy Cię o całkowitych kosztach usługi. Nie zmieniamy warunków w trakcie wykonywania zadania. Nie generujemy sztucznych kosztów.